Oszczędność czasu i pieniędzy

Z KurierBrzeg.pl nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, nadając swoje paczki nawet do 70% taniej, ale także zyskasz wiele na czasie gdyż kuriera możesz zamówić wygodnie przed komputerem, bez wychodzenia z domu lub pracy.

Wszyscy kurierzy w jednym miejscu

W ofercie KurierBrzeg.pl znajdziesz oferty wszystkich największych przewoźników w kraju i na Świecie. Nasza długoletnia współpraca z liderami rynku usług kurierskich pozwoliła nam na wynegocjowanie najlepszych cen dla Ciebie.

Bezpieczeństwo transakcji

Jako pośrednik usług kurierskich zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Udostępniamy m.in. ścieżkę do uzyskania pomocy – infolinie.

Dodatkowe informacje związane punktem przesyłek kurierskich

  • Z usług kurierskich KurierBrzeg.pl mogą skorzystać wszystkie osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa.
  • Aby nadać paczkę nie wymagamy podpisywania żadnych umów.
  • Nasza oferta jest dostępna dla każdego bez wymogów co do ilości nadawanych miesięcznie paczek.
  • Kurierzy odbierają paczki na terenie całej Polski codziennie przez 5 dni roboczych w tygodniu.
  • Usługa odbioru z miejsca nadania jest bezpłatna.
  • Szacowany czas doręczenia przesyłki jest różny w zależności od wybranego kraju doręczenia dla przesyłki kurierskiej.
  • Przed wydaniem paczki kurierowi, należy umieścić na niej wydrukowany wcześniej list przewozowy.
  • Szacowany czas doręczenia może się wydłużyć w zależności od długości procedury odprawy celnej.

Cennik przesyłki kurierskiej

Co jest najważniejsze w korzystaniu z serwisów z usługami kurierskimi? Oczywiście aktualne ceny! Cennik przesyłki kurierskiej zawsze jest tym, od czego rozpoczynamy wybór korzystnej dla nas oferty. Ceny niskie wcale nie są dostępne tylko dla wybrańców, którzy wysyłają w miesiącu duże ilości. Wręcz przeciwnie. Takimi cenami możesz się cieszyć również ty.  Zapraszamy do naszego punktu przesyłek kurierskich pl.Dworcowy 6 w Brzeg (w budynku Berlinek). W taki prosty sposób można cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi i zleceniem wysłania paczki, które nie zajęło więcej niż zaparzenie kawy. Pamiętaj również o wielu innych zaletach tego rozwiązania, takich jak zamawianie kurierów nocą czy weekendami. Korzystając ze standardowej infolinii, nie byłoby to możliwe. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie każdego dnia pojawiają się nowe oferty w jeszcze lepszych cenach niż u konkurencji.